Dzieci Zamojszczyzny 1622-400 Zamość

Zbiorniki monolityczne

Hurtownia instalacyjna Wodbet ma dla Państwa monolityczne zbiorniki o różnych pojemnościach odlewane w całości (razem z dnem) z żelbetu. Materiał ten zapewnia im dużą trwałość i niską nasiąkliwość (poniżej 5%). Owalne i prostopadłościenne produkty tego typu najczęściej znajdują zastosowanie jako zbiorniki bezodpływowe (czyli tzw. szamba), zbiorniki na ścieki, szlam i piasek, studnie, obudowy przepompowni ścieków, komory separatorów oraz osadniki gnilne. Zbiorniki monolityczne można łączyć ze sobą szeregowo lub równolegle, uzyskując bardzo duże pojemności. Dzięki jednolitej konstrukcji zbiorniki tego typu cechują się właściwie całkowitą szczelnością. W naszych zbiornikach prefabrykujemy także przejścia szczelne zapobiegające wnikaniu wody gruntowej i przesiąkaniu ścieków do gleby.

W naszej ofercie dostępne są zbiorniki o różnych wariantach wysokości (od 1000 do 2360 mm) i średnicy wewnętrznej (od 1000 do 2500 mm). Produkujemy także nadbudowy o wysokościach od 500 do 2700 mm, zależnie od wariantu pierwszego elementu z dnem. Do łączeń wykorzystujemy uszczelki elastomerowe. Wszystkie nadbudowy powstają w oparciu o stosowne Aprobaty Techniczne.

Zobacz także studnie betonowe, studnie PE, studnie PP, zbiorniki na wodę deszczową, oczyszczalnie przydomowe oraz studnie wodomierzowe z kategorii Studnie kanalizacyjne.

Zapytaj o produkt
5/5 - (435 votes)
Strona korzysta z plików Cookies. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zamknij
Zbiorniki monolityczne

    Zamknij