Dzieci Zamojszczyzny 1622-400 Zamość

Rury i kształtki PVC-U

Polichlorek winylu jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów budowlanych – to trwałe, szczelne oraz bardzo lekkie tworzywo sztuczne. Jego zagęszczona wersja cechuje się jeszcze lepszą wytrzymałością i tłumieniem dźwięków. Powstałe z niego produkty pozwalają tworzyć nawet bardzo rozbudowane instalacje wodociągowe bez dużego obciążania konstrukcji budynku. System wodny z PVC składa się z rur o różnej średnicy oraz wielu typów kształtek, m.in.: kolanek, korków, zaślepek, czyszczaków, złączek redukcyjnych, złączek przejściowych, trójników i czwórników.

Rury i kształtki z polichlorku winylu odznaczają się dobrymi właściwościami hydraulicznymi, elastycznością, odpornością na ścieranie i korozję chemiczną oraz znikomą awaryjnością. Można je bardzo szybko i łatwo zmontować, a ich mała waga znacznie ułatwia transport. Sprzedawane przez nas elementy mają zintegrowane uszczelki kielichowe.

Nasze rury/kształtki PVC-U do instalacji wodociągowych spełniają następujące normy i założenia atestów:

  • PN-EN 1452-2:2000
  • PN-EN 1452-3:2000
  • Atest higieniczny HK/W/0266/01/2003 wydany przez Państwowy Zakład Higieny
  • Opinia Techniczna z dn. 30.09.2004 wydana przez Główny Instytut Górnictwa dotycząca możliwości stosowania systemów przewodowych z PVC-U do przesyłania wody na terenach objętych wpływami eksploatacji górniczej.
Zapytaj o produkt
Oceń
Strona korzysta z plików Cookies. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zamknij
Rury i kształtki PVC-U

    Zamknij