Dzieci Zamojszczyzny 1622-400 Zamość

Obrzeża

Obrzeża betonowe są materiałami niezbędnymi wszędzie tam, gdzie pojawiają się powierzchnie z kostki brukowej – na terenach rekreacyjnych, prywatnych działkach, w parkach i wielu innych miejscach łączących zabudowę z terenami naturalnymi. Ich podstawowym zadaniem jest stabilizacja kostki ułożonej na danym placu i zabezpieczenie jej przed rozsuwaniem się – stanowią element oporowy wielu konstrukcji. Ponadto wykorzystuje się je też do wyraźnego oddzielenia powierzchni zabudowanej od terenów naturalnych jak trawniki, grunty, łąki itp. Ustawione kolejno obok siebie obrzeża będą do siebie ściśle przylegać, tworząc jednolitą linię chroniącą kostkę przed przedostawaniem się roślinności. Dzięki temu, że wykonano je z betonu, oferowane przez nas obrzeża cechują się bardzo dużą wytrzymałością, odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne (m.in. zarysowania i uderzenia) oraz niepodatnością na korozję.

Obrzeża betonowe są bardzo wszechstronnym produktem – sposoby ich wykorzystania ogranicza właściwie tylko wyobraźnia projektanta. Poza wspomnianymi już zastosowaniami, sprawdzają się także bardzo dobrze jako ścianki brukowanych schodów, obrysy rabat kwiatowych czy przegrody wielopoziomowych skalniaków. Dodatkową zaletą obrzeży betonowych jest korzystna cena. Podobnie jak inne pozycje kategorii galanterii betonowej, obrzeża są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

Oferujemy Państwu różnego typu obrzeża o zróżnicowanych rozmiarach i kolorach, które można wykorzystać zarówno na prywatnych działkach, jak i w przestrzeni publicznej. Wszystkie nasze obrzeża są zgodne z obowiązującymi normami budowlanymi i posiadają stosowne Aprobaty Techniczne.

W kategorii Galanteria betonowa znaleźć można również krawężniki, płyty Yomb, płyty meba oraz płyty drogowe.

Zapytaj o produkt
5/5 - (183 votes)
Strona korzysta z plików Cookies. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zamknij
Obrzeża

    Zamknij