Dzieci Zamojszczyzny 1622-400 Zamość

Galanteria betonowa

Dzięki powstawaniu w formie jednolitych betonowych odlewów produkty te cechują regularne i powtarzalne wymiary, co znacznie ułatwia ich układanie. Idealnie dopasowane rozmiary mają także duży wpływ na przepuszczalność wilgoci przez utwardzone podłoże. Galanteria betonowa może mieć ciekawe kolory i kształty, co znacznie zwiększa jej walory estetyczne – odlewy mogą mieć właściwie dowolną formę, co pozwala dostosować je do praktycznie każdej przestrzeni. Zastosowany do jej produkcji materiał cechuje się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, a przy tym nie chłonie wody. .

Zastosowanie galanterii betonowej – elementy betonowe w ogrodzie czy w przestrzeni publicznej

W kategorii galanterii betonowej mogą Państwo znaleźć produkty służące do utwardzania i wykańczania powierzchni na prywatnych działkach i w przestrzeni publicznej (np. parkingów, skwerów i innych placów w przestrzeni miejskiej). W przestrzeni miejskiej przegrody oddzielają kwiatowe skwery od części spacerowej, chodnikowej czy parkingu.

Ozdobne kompozycje roślinne mają wydzielone miejsce i mogą się pięknie rozrastać i są zabezpieczone przed przechodniami. Galanteria betonowa przyjmując różne kolory i kształty, nadaje się do wykończenia przestrzeni. Oprócz estetycznego waloru galanterii betonowej pełni ona funkcję ochronną, stabilizując powierzchnię. W publicznych miejscach najczęściej stosuje się galanterię betonową ze względu na jej odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Wykonana z betonowych elementów przegroda pozwoli wyznaczyć strefę parkingu, chodnika od ogrodu czy trawnika. Wytrzymałość na czynniki atmosferyczne sprawia, że betonowe elementy stosuje się niemal wszędzie. Zaimpregnowane płyty betonowe są odporne na wodę, mróz, śnieg czy grad. Dodatkowo są one ciężki, więc unikamy wtedy zagrożenia ewentualnej kradzieży.

Obok tradycyjnych płyt kwadratowych, wyróżniamy również prostokątne elementy, które stosuje się na chodniki wokół domu, bloku, placu zabaw itp. W większości wielkomiejskich chodników zastosowano produkty, które sprawdzą się także do prywatnego ogrodu. Płyty betonowe i inne elementy mają niemal nieograniczone możliwości ich użycia. Kostka brukowa, krawężniki czy obrzeża służą do wykonania rabatek, skalniaków w przestrzeni ogrodu. Oddzielenie dwóch przestrzeni sprawia, że cała przestrzeń wokół domu jest estetyczna i spójna. Wszystko zależy od wyobraźni, budżetu i przestrzeni.

Galanteria betonowa – oferta Woodbet

W ofercie hurtowni Wodbet zgromadziliśmy wysokiej jakości wielozadaniowe materiały betonowe, które można wykorzystać na wielu różnych przestrzeniach. Bez względu na to, gdzie zostaną wykorzystane, zapewnią trwałość i stabilność danej powierzchni.

Kierujemy naszą szeroką ofertę do klientów z całej Polski, którzy szukają wysokiej jakości w produktach przy stosunkowo niskiej cenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, z dumą stwierdzamy, że jesteśmy liderami, ciągle poszukującymi nowych trendów, aby nasza oferta spełniała oczekiwania rynku w Polsce.

Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy, by doradzić najlepsze rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. To sprawia, że nasza oferta jest innowacyjna i wyjątkowo elastyczna.

Zaufanie, jakim obdarzyło nas już wielu zadowolonych klientów, jest najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych produktów.

Kostka brukowa

Kostka brukowa

Kostka brukowa jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów budowlanych...

Zobacz więcej
Krawężniki

Krawężniki

W naszej hurtowni instalacyjnej mogą Państwo znaleźć szeroki wybór krawężników...

Zobacz więcej
Obrzeża

Obrzeża

Obrzeża betonowe są materiałami niezbędnymi wszędzie tam, gdzie pojawiają się...

Zobacz więcej
Płyty drogowe

Płyty drogowe

Hurtownia instalacyjna Wodbet oferuje płyty drogowe betonowe, które są świetnym...

Zobacz więcej
Płyty meba

Płyty meba

Płyty ażurowe Meba to stosunkowo niewielkie (wymiary: 60×40 cm) elementy...

Zobacz więcej
Płyty Yomb

Płyty Yomb

Płyty Yomb (nazywane też Jomb lub Jumbo) to stosunkowo małe...

Zobacz więcej
Zapytaj o produkt
5/5 - (399 votes)
Strona korzysta z plików Cookies. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zamknij
Galanteria betonowa

    Zamknij