Dzieci Zamojszczyzny 1622-400 Zamość

Nawiertki

Nawiertki wodociągowe to niewielkie urządzenia służące do wykonywania przyłączy na już istniejących instalacjach poprzez nawiercenie otworu pod ciśnieniem wody. W ofercie naszej hurtowni mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju nawiertki wykonane z żeliwa szarego lub sferoidalnego przeznaczone do montażu na rurach miękkich z polietylenu (PE) i polichlorku winylu (PVC).

Zależnie od modelu cechują się innym ciśnieniem roboczym, zakresem temperatur cieczy, z jaką mogą współpracować oraz średnicą nawiertu. Nawiertki stosuje się głównie do instalacji transportujących wodę pitną lub inne obojętne chemicznie płyny. Mogą być wykorzystywane na rurociągach nadziemnych i podziemnych. Zaleca się montować je w pozycji poziomej lub pionowej. Wytrzymałe materiały użyte do nawiertek do rur PE czy do rur PCV (rur PVC) zwiększa bezpieczeństwo korzystania i minimalizuje ryzyko awarii. 

W naszej ofercie znajdziesz nawiertki przyłączeniowe, które umożliwiają nawiercanie rur za pomocą specjalnego urządzenia pod ciśnieniem wody. Istnieją jeszcze nawiertki wodociągowe samonawiercające się. Instalacja odbywa się bez użycia narzędzia. Należy zaznaczyć, że niezależnie od modelu nawiertek montaż odbywa się bez konieczności odcinania przepływu wody.

Szczelność i trwałość – nawiertki

Każdy model nawiertki na rury PE, PCV i inne jest poddany próbie szczelności, w której określana jest przede wszystkim szczelność zewnętrzna korpusu i zamknięcia, a także skuteczność uszczelniania nawiertki przyłączeniowej po zaciśnięciu na rurze. Wyroby do przyłącza wodociągowego są w związku z tym niezawodne i wytrzymałe. Bezpieczeństwo korzystania to ważny element tych nawiertek, dlatego amatorzy wybierają te produkty charakteryzujące się wysoką jakością do swojej instalacji wodnej.

Przed zakupem warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną. Niemniej jednak nasz zespół wykwalifikowanych osób z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Doświadczenie i wiedza zdobyta na przestrzeni lat na rynku sprawia, że na pewno pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie do instalacji przemysłowych jak i wodociągowych.

Woodbet- dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wszystkie nawiertki żeliwne dostępne w naszej hurtowni spełniają stosowne normy i warunki Aprobat Technicznych. Zobacz pozostałe produkty z kategorii Armatura Żeliwna: hydranty, zasuwy, zawory i kształtki żeliwne.

Jesteśmy partnerem dla firm i klientów indywidualnych, który dzięki swojemu doświadczeniu, szerokiemu asortymentowi i skoncentrowaniu na potrzebach klienta, stanowi solidne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Wysoka jakość obsługi klienta zapewnia, że każde zapytanie i problem zostanie rozpatrzony indywidualnie, z należytą uwagą i zaangażowaniem.

Nasza firma jest w stanie oferować swoim klientom produkty, które przyczyniają się do podnoszenia efektywności i bezpieczeństwa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej.

Zapytaj o produkt
5/5 - (248 votes)
Strona korzysta z plików Cookies. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Zamknij
Nawiertki

    Zamknij